Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Na Długiej zawaliła się kamienica

Kilkanaście minut przed godziną 8.00 zawaliła się kamienica stojąca przy skrzyżowaniu ulic Długiej i Krótkiej w Łomży. Budynek praktycznie cały się rozsypał. Dach spadając zgniótł dwie kondygnacje budynku. Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji podkreśla, ze na razie nie ma żadnych informacji o ewentualnych osobach rannych. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Jest kilka jednostek straży pożarnej, karetki pogotowia i policja. Strażacy przeczesują gruzowisko w poszukiwaniu ewentualnie znajdujących się pod zwałami budynku osób.

 
Kamienica nie była zamieszkała, ale właśnie trwał jego remont. Ratownicy sprawdzają czy ewentualnie pod gruzami mogli być robotnicy wykonujący te prace.   

Ściana elewacyjna i ściany boczne budynku jeszcze stoją, ale jak informują strażacy w każdej chwili także one mogą się zawalić dlatego jak informuje brygadier Ireneusz Denusiuk strażacy muszą poruszać się bardzo ostrożnie.

Część ulic Długiej i Krótkiej zostały wyłączone z ruchu.

Foto:
Foto: fot. Adam Babiel
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę