Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie

W najbliższą sobotę i niedziele w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbędą się Wiosenne Targi Ogrodnicze. Będzie to już czternasta edycja imprezy, która skupia firmy szkółkarskie, ogrodnicze i sadownicze z całego kraju. W tym roku swój udział zapowiedziało blisko 100 wystawców. Będzie ciekawy i duży wybór kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych i owocowych, a także nawozów i środków ochrony roślin, torfów i podłoży ogrodniczych.

- Wiosna to najlepsza pora roku na zmiany w naszych ogrodach, tarasach i balkonach – przekonują organizatorzy imprezy i dodają, że targi w Szepietowie to doskonała okazja do zakupu różnorodnych odmian roślin, krzewów i drzew, zarówno ozdobnych, jak i owocowych.
W Szepietowie będzie bogaty asortyment róż pnących, piennych i wielokwiatowych, liliowców amerykańskich, cyprysów, jałowców, krzewów jagodowych, roślin skalnych i wodnych, a także kwiatów doniczkowych i kaktusów.
Targom towarzyszyć będzie kiermasz rękodzieła ludowego. Zaprezentowane zostaną oryginalne wyroby z drewna, słomy, wikliny, chrustu brzozowego itp. Będą stoiska z miodem i produktami pszczelarskimi.
Doskonałym uzupełnieniem oferty będzie wykład: Ochrona roślin uprawnych a bezpieczeństwo zdrowotne konsumentów, a także pokaz florystyczny, na którym zainteresowani będą mogli zapoznać się z zasadami układania kompozycji kwiatowych oraz najciekawszymi trendami w bukieciarstwie, i prezentacja filmu pokazująca jak przycinać i chronić drzewka owocowe.

W trakcie imprezy odbędzie się także III Forum Rolnicze podczas którego będzie się dyskutować na temat aktualnej sytuacji w rolnictwie. Do Szepietowa przybędą: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego, dyrektorzy i prezesi jednostek i organizacji związanych z rolnictwem, a także najlepsi rolnicy z całego województwa.

XIV Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie w najbliższą sobotę i niedzielę (19 i 20 kwietnia 2008 roku), w godz. od 9.00 do 16.00.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę