Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostatnia droga...

Główne zdjęcie
fot. www.grajewo24.pl

Setki osób... rodzina, przyjaciele, znajomi ze szkoły, a także mieszkańcy Grajewa, Szczuczyna i okolicznych wsi towarzyszyli wczoraj w ostatniej drodze czterem młodym dziewczynom. Trzy siostry i ich koleżanka – Ania, Ewa, Monika i Emilka, w wieku od 17 do 20 lat - zginęły w poniedziałkowym wypadku na drodze nr 61 pod Szczuczynem.

Cztery białe trumny z ciałami tragicznie zmarłych dziewczyn wczoraj rano w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. Tu przed południem Mszę świętą pogrzebową odprawił biskup pomocniczy diecezji łomżyńskiej Tadeusz Bronakowski.
Trzy siostry pochowano na cmentarzu w Grajewie, a ich koleżanka spoczęła na cmentarzu w Szczuczynie. W obu przypadkach trumny ze zmarłymi w ostatniej drodze niesione były drogą nr 61 – „drogą śmierci”.

fotorelacja z uroczystości pogrzebowych na stronie internetowej www.grajewo24.pl
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę