Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Składajcie wnioski – apeluje wicewojewoda do rolników

Główne zdjęcie
Wojciech Dzierzgowski - wicewojewoda podlaski

Choć minęła już połowa czasu jaką mają rolnicy na składanie wniosków o płatności obszarowe, do Agencji restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa spłynęło raptem niespełna 20 % spodziewanych wniosków. Ilość złożonych wniosków jest czterokrotnie większa niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, ale wicewojewoda podlaski Wojciech Dzierzgowski apeluje do rolników aby nie zostawiali wypełniania wniosków na ostatnią chwilę.

Jeszce około 60 tysięcy rolników z województwa podlaskiego nie złożyło wniosków o przyznanie im płatności bezpośrednich do gruntów. To oznacza, że przez najbliższe 20 dni do każdego powiatowego biura ARiMR w województwie podlaskim średnio dziennie musi spływać ponad 200 wniosków.  
Wicewojewoda podlaski Wojciech Dzierzgowski bije na alarm i apeluje do rolników aby zwiększyli tempo składania wniosków, co pozwoli uniknąć kolejek i przyspieszyć wypłatę środków finansowych.
Termin składania wniosków upływa 15 maja.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę