Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

„Złote Formaty” nie dla nas

Ani strona Łomży w komórce, ani Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka nie zyskał uznania jury Festiwalu Promocji Miast i Regionów. To właśnie przy nim organizowany jest konkurs Złote Formaty, którego celem jest wyłonienie najlepszych projektów służących promocji miast i regionów zrealizowanych w ubiegłym roku. Nagrodą główną w konkursie jest darmowa kampania promocyjna warta 100 tys zł.

Konkurs obejmuje cztery kategorie: plakat reklamowy, wydarzenie specjalne, strona internetowa oraz wydawnictwo promocyjne (w każdej z nich nagroda jest kampania warta 100 tys zł). W konkursie mogły wziąć udział wyłącznie projekty, które realizują cele promocyjne miast i regionów i służą budowaniu ich pozytywnego wizerunku. W tegorocznej edycji 103 miasta reprezentujące wszystkie 16 województw zgłosiły do konkursu łącznie 211 projektów.

Projekty oceniało Jury, w którego skład weszli specjaliści gwarantujący fachowość i wysoki poziom w podejściu do ich oceny. Wśród nich znaleźli się eksperci z zakresu budowania marek miast, komunikacji społecznej i marketingowej, przedstawiciele środowisk akademickich oraz osobistości i postacie życia publicznego. Oceniając zgłoszone projekty jury brało pod uwagę m. in. takie kryteria jak: zdefiniowanie adresatów, wyznaczenie celów oraz stopień ich realizacji oraz efektywność. W każdej z czterech kategorii wskazano po pięciu nominowanych. Niestety w tej grupie nie znalazły się projekty z Łomży.
Warto dodać, że na tym samym etapie odpadły także projekty zgłoszone przez Białystok na plakat i informator o mieście.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę