Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Gdzie jest Marta?

Główne zdjęcie
Kartka z informacją o zaginionej 16-letniej Marcie na tablicy przed mostem, na którym widziano ją ostatni raz.

W Łomży trwają poszukiwania zaginionej Marty. Nastolatkę po raz ostatni widziano przed tygodniem – w poniedziałek późnym wieczorem - w okolicach nowego mostu w ciągu ulicy Sikorskiego. Jeszcze tego samego wieczoru na moście znaleziono należące do niej kurtkę i telefon komórkowy. Jedna z hipotez zakłada, że Marta mogła skoczyć w nurt rzeki... inna mówi o tym, że tylko w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę. Póki co nikt jej nie widział, nie znaleziono też nic co by mogło potwierdzać wersję o samobójstwie... Rodzina wierzy i szuka Marty.

W poniedziałek strażacy po raz kolejny przeszukiwali Narew. Płetwonurkowie sprawdzali dno rzeki w okolicy nowego mostu, strażacy w łódkach przepłynęli z prądem rzeki około 10 km, a  inni pieszo szli wzdłuż brzegów Narwi przeszukując zakola i zarośla. Zakrojona na dużą skale akcja poszukiwawcza po raz kolejny nie dała żadnego rezultatu. Strażacy także dziś nie odnaleźli jakiegokolwiek śladu potwierdzającego, że Marta mogła skoczyć z mostu do rzeki.
Jak podkreśla Ireneusz Denysiuk – z-ca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, że ratownicy, mimo, że od kilku dni szukają ciała nastolatki w rzece, uznają że Marta tylko  zaginęła i ciągle -  tak jak rodzina - mają nadzieję że dziewczyna żyje

Przypomnijmy w chwili zaginięcia Marta była ubrana w ciemne jeansy, czerwono-czarny bezrękawnik, ma ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma włosy jasne w pasemka, do ramion. Osoby, które widziały Martę proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112 lub 997.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę