Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Napadli przy Kopernika wpadli przy Sienkiewicza

Od dwóch do nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm młodym mężczyznom, którzy w sobotę wieczorem napadli na starsze małżeństwo spacerujące ulicą Kopernika w Łomży. Pijani 18-letni Tomasz W. i 20-letni Bogumił K. pobili ofiary, a kobiecie wyrwali torebkę w której były dokumenty i pieniądze. Obaj napastnicy zostali zatrzymani kilka minut później przez patrol policji. Jeszce dziś trafią przed oblicze sądu, który zdecyduje czy zatrzymać ich w tymczasowym areszcie.


Jak informuje Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji do napadu doszło w sobotę około godziny 19. Starsze małżeństwo spacerujące ulica Kopernika nagle została zaatakowane przed dwóch mężczyzn. Sprawcy chcieli wyrwać kobiecie torebkę. Gdy małżonkowie próbowali stawić opór zostali pobici.
Gdy tylko o zajściu powiadomiono dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, a ten przekazał meldunek do patroli policyjnych będących w mieście, okazało się, że sprawcy już zostali zatrzymani. Jeden z patroli zobaczył dwóch mężczyzn biegnących ulica Polową, którzy na widok policyjnego radiowozu zaczęli uciekać. Na niewiele im to się zdało obaj zostali zatrzymaniu przy ulicy Sienkiewicza. Przy jednym z nich policjanci znaleźli kobieca torebkę – jak się okazało – tą skradzioną podczas napadu przy ul. Kopernika.
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policję. Dziś trafili do prokuratury, skąd mają zostać przewiezieni do sądu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę