Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Z czego prezydent musi tłumaczyć się CBŚ i prokuraturze?

Główne zdjęcie
Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński

Wypowiedziane podczas ostatniej sesji Rady Miasta słowa prezydenta Łomży o tym, że Prokuratura Okręgowa i Centralne Biuro Śledcze zażądały od ratusza dokumentów dotyczących zwolnień podatkowych i dokonywanych wcześniej zamian gruntów zaskoczyła nie tylko radnych i widzów, ale także... pracowników obu wymienionych instytucji. Zarówno w CBŚ jak i Prokuraturze Okręgowej w Łomży jako komentarz do tej wypowiedzi usłyszeliśmy tylko „teraz nie mamy nic do przekazania w tej sprawie”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę