Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Drzewna na działki – radni przeciw, a nawet za

Główne zdjęcie
Budynek Zespołu Szkół Drzewnych, który prezydent Łomży chce wymienić z wojewodą na 30 hektarów działek

Wymiany budynku szkoły Drzewnej na 30 hektarów działek nie będzie – tak przed południem zdecydowała Rada Miasta. Odpowiedni projekt uchwały przygotowany przez prezydenta przepadł bo poparło go tylko 9 radny, przy czym także 9 radnych było przeciwnych, a kolejnych 4 wstrzymało się od głosu. Jeszce dziś może jednak okazać się, że radni tak zmienią zdanie. Na zakończenie sesji jeszcze raz mają głosować w tej samej sprawie.

Nim radni odrzucili projekt6 uchwały dającej zgodę na dokonanie przez prezydenta zamiany działki z budynkiem Zespołu Szkół Drzewnych na 30 hektarów działek, które w zamian miasto miało dostać od wojewody podlaskiego radni uchwalili, że chcą aby prezydent zrealizował koncepcję budowy nowej siedziby Zespołu Szkół Drzewnych Nr 9 w Łomży przy ul. Sikorskiego
166, z zapewnieniem funkcjonowania szkoły w dotychczasowym budynku przy Alei Legionów do czerwca przyszłego roku.
Po nie przyjęciu – głosowanej chwilę później - uchwały wyrażającej zgodę na zamianę z wojewodą budynku Drzewnej na działki w ocenia radnych popierających prezydenta ta pierwsza uchwała jest bezprzedmiotowa. Wobec tego radny Jerzy Brodziuk złożył wniosek o powtórzenie tego głosowania. Ma to nastąpić dopiero w ostatnim punkcie dzisiejszej sesji.  
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę