Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Życzenia Biskupa Łomżyńskiego na Święta Wielkanocne A.D. 2008

Główne zdjęcie
J.E. Ks. bp Stanisław Stefanek Biskup Łomżyński

Moi Bracia i Moje Siostry! Dziękując, razem z cały Kościołem Łomżyńskim, za łaskę Chrztu św., której od tysiąca lat dostępowały kolejne pokolenia naszych przodków, przekazuję Wam z serca płynące życzenia wielkanocne. Niech w tym roku ze szczególną mocą zabrzmi w naszych uszach i zagości w naszych umysłach Orędzie Paschalne: „Chrystus jest Królem Miłosierdzia, a to miłosierdzie jest naczelną zasadą w Jego królestwie.”


Na czas szczególnej łaski, Oktawę Wielkanocną, na czas peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego w całej Diecezji, z Księżmi Biskupami, upraszam szczególne błogosławieństwo Trójjedynego Boga.

+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę