Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Białostoccy złodzieje na wypadzie w Łomży

Trzech białostockich złodziei sklepowych wieku od 29 do 42 lat zatrzymali łomżyńscy policjanci. Złodzieje kradli ze sklepów spodnie jeansowe. Wpadli, bo policjanci zauważyli jak jednemu z nich zza pazuchy wystawał fragment metki sklepowej.


Zatrzymanie białostockich złodziei w Łomży zawdzięczamy policjantom z tzw. patroli społecznych finansowanych z pieniędzy z miasta. Funkcjonariusze patrolujący okolice ulicy Dwornej zauważyli mężczyznę, któremu spod kurtki wystawała metka. Policjanci poszli za mężczyzną, który najprawdopodobniej nie zauważył, że jest obserwowany. Mężczyzna doprowadził policjantów na tyły sklepu Biedronka przy ul. Dwornej, gdzie zaparkowany był samochód marki Peugeot, a przy nim stało kolejnych dwóch mężczyzn. Mężczyzna, którego obserwowali policjanci wyjął zza pazuchy zawiniątko i wrzucił do bagażnika samochodu. Wówczas do akcji wkroczyli policjanci wylegitymowali mężczyzn i zażądali otwarcia bagażnika samochodu. Znaleźli w nim kilkadziesiąt par spodni jeansowych różnych marek. Po metkach dotarli do sklepów z których one pochodziły. Okazało się, że wszystkie zostały skradzione. Łączna wartość odzyskanego przez policjantów łupu białostockich złodziei wynosiła ok. 2 tys zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę