Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Potrąceni...

Do dwóch wypadków z udziałem rowerzystki i pieszego doszło wczoraj po południu. Najpierw w Wiźnie kierowca ciężarowego Iveco jadąc ulicą Czarnieckiego potrącił rowerzystkę, a nieco ponad dwie godziny później kierowca osobowego Opla na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego w Łomży potrącił przechodzącego na przejściu dla pieszych starszego mężczyznę.

Oboje  trafili do łomżyńskiego szpitala. Rowerzystka - 42 letnia mieszkanka Wizny - doznała stłuczeń głowy i wstrząśnienia mózgu, a 78 letni mężczyzna potrącony w Łomży poza licznymi potłuczeniami ma także połamane trzy żebra i kość strzałkową. 

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę