Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

W obawie przed błędami

Po niedzieli ruszają szkolenia dla rolników z wypełniania wniosków o płatności bezpośrednie. Zmienione zasady wypełniania tych wniosków wraz z załącznikami graficznymi są bardzo skomplikowane i dla wielu rolników mogą stanowić poważny kłopot - obawiają się urzędnicy i doradcy rolni.

W tym roku w związku ze zmianami przepisów Unii Europejskiej zostały zmienione zasady deklarowania działek rolnych do płatności obszarowych i konieczność ich umieszczenia na załączonym wydruku graficznym. W związku z tym  Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie przeprowadzi spotkania informacyjno-szkoleniowe dla rolników we wszystkich gminach. Spotkania na terenie powiatów z byłego województwa łomżyńskiego zaczną już w poniedziałek 4 marca i będą trwały do 14 marca (szczegółowy harmonogram w załączniku)
Przypomnijmy rolnicy wypełnione wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mogą składać w terminie od 15 marca do 15 maja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę