Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

(Nie) trzeźwy poranek

10 pijanych kierowców zatrzymali w poniedziałek rano policjanci. W sumie w ramach akcji trzeźwy poranek od 6.00 do 8.00 zatrzymali i sprawdzili trzeźwość około 2200 kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 36-letni kierowca litewskiego tira zatrzymany w Grajewie przy ul. Wiórowej. Alkomat wykazał blisko 1.2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tuż przed godziną 8:00 w Wysokiem Mazowieckiem policjanci sprawdzili trzeźwość 34-letniego kierowcy ciężarowego volvo przewożącego płyty pomnikowe z Mławy. Okazało się, że mężczyzna ma w wydychanym powietrzu 0.3 promila.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę