Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Czy na drodze miejskiej może być brama? W Łomży może być!

Choć dla większości może to być dziwne, ulica za tą zamkniętą bramą jest ulicą miejską. Za jej oświetlenie płaci Urząd Miejski, czyli wszyscy mieszkańcy Łomży. Łukasz Czech z biura prasowego ratusza przyznaje, że faktycznie przed dwoma laty przedsiębiorca, który wybudował to zamknięte „ekskluzywne” osiedle zrzekł się ulicy na rzecz miasta i od tamtej pory ratusz opłaca np. rachunki za prąd który jest zużywany do jej oświetlenia.

- Prezydent nie chciał, ale musiał przyjąć tę ulicę – tłumaczy się Czech. - Takie było wówczas prawo. Teraz prawo się zmieniło i w ratuszu zastanawiamy się, czy ulicy nie oddać ponownie – dodaje.
Łukasz Czech nie potrafi uzasadnić dlaczego, skoro przed dwoma laty miasto (niechcianą) ulicę musiało przejąć, do tej pory nie zdecydowano o zdjęciu tej bramy.
- Istnieje taka możliwośc, że urząd zdecyduje o jej demontażu - dodaje.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę