Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sześcioro do fotela

Sześć osób ubiega się o fotel dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Stanowisko to jest wolne od końca stycznia. Wówczas to z funkcji tej został odwołany związany z PiS-em Bogdan Domagała

Znajdująca się w Łomży podlaska centrala ARiMR to najbardziej polityczna agencja w mieście. Jej dyrektor zmienia się za każdym razem gdy dochodzi do przesilenia rządowego. Teraz w koalicyjnym podziale agencja przypadła ludowcom i trudno spodziewać, aby na fotelu dyrektora w biurowcu przy ul. Nowej 2 w Łomży zasiadł ktoś z innej opcji politycznej. Formalnie jednak musi odbyć się konkurs. I sześciu kandydatów spełniło wymogi formalne:
Halina Chodnikiewicz z Łomży    
Zbigniew Kamiński z Turośli    
Zdzisław Piątek z Białegostoku    
Bogdan Wysocki z Netty Folwark    
Bolesław Zalewski z Gnieciuki    
Krzysztof Zalewski ze Szczuczyna
O tym kto z tej grupy ostatecznie zostanie dyrektorem ARiMR w Łomży zdecyduje specjalna komisja konkursowa, która będzie przesłuchiwała kandydatów i prezes agencji, który musi podpisać dokumenty powołujące dyrektora.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę