Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Tir uderzył w autobus - ranni uczniowie z łomżyńskich szkół

Nastolatkowie – dziewczyna i chłopak – to osoby ranne w wypadku do którego doszło rankiem ok. 7.30 pod Łomżą. W okolicach wsi Sierzputy na drodze krajowej nr 61 tir uderzył w tył wyjeżdżającego z przystanku autobusu. Uderzenie było na tyle silne, że autobus został zepchnięty do pobliskiego rowu. Ruch na drodze pomiędzy Łomżą a Ostrołęką jest utrudniony. Policjanci przepuszczają samochody wahadłowo.

Rejsowy autobus PKS jechał w kierunku Łomży. W chwili wypadku wewnątrz autobusu było około 30 osób. Zdecydowana większość jego pasażerów to młodzież dojeżdżająca do szkół w mieście. Obrażenia doznała tylko dójka z nich. Dziewczyna i chłopak zostali natychmiast przewiezieni do łomżyńskiego szpitala.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę