Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Maluchem w tira

Główne zdjęcie
fot. e-grajewo.pl

O szczęśliwym finale może mówić kierowca malucha, który spowodował wypadek pod Rajgrodem. Krótko przed północą kierowca małego fiata jadąc droga nr 61 niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym wielkim tirem. Kierowca malucha 33 letni mężczyzna wypadek przeżył. Ma złamaną lewą rękę i kość miednicy. Trafił do szpitala w Grajewie, ale jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

Tragiczny finał miał natomiast zdecydowanie mniej groźnie wyglądający wypadek do którego doszło wczoraj po południu w Łomży.  Cofająca ciężarówka przed jednym ze sklepów przy ulicy Księcia Janusza potraciła przechodzące dwie starsze kobiety.  74-latka i 82-latka – obie mieszkanki Łomży z - jak podejrzewano - ogólnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala.  Tu jednak okazało się, że obrażenia młodszej z kobiet są o wiele poważniejsze. Jak informuje mł. asp. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku zmarła ona po kilkudziesięciu minutach.
Kierowca samochodu, który potrącił staruszki był trzeźwy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę