Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Walentynkowe FLUO PARTY

FLUO PARTY to bardzo popularne w całej Europie imprezy wykorzystujące niezwykłe efekty, jakie daje zastosowanie farb fluorescencyjnych do malowania twarzy i włosów uczestników zabawy i specjalnego oświetlenia UV. Łomżanie będą mieli okazją spróbowania takiej zabawy i to na lodzie.

Walentynkowe FLUO PARTY na lodowisku rozpocznie się w Walentynki (czwartek) o godzinie 16.00. Organizator zabawy firma Echo Investmet zapewnia, że nakładaniem farb zajmą się profesjonalne wizażystki, a całość urozmaicą świetlne gadżety: bransoletki, naszyjniki, okulary, opaski i peruki.
Dla wszystkich uczestników gorąca czekolada GRATIS!, a atmosferę dodatkowo będzie podgrzewał DJ Mavi. Organizatorzy przewidują liczne konkursu z nagrodami, które poprowadzi konferansjer na łyżwach.

FLUO PARTY na lodzie, to druga po „Feriach na lodzie” z zapowiadanych imprez  na lodowisku ustawionym na Placu Niepodległości w Łomży. Niestety poprzednią zniweczył deszcz. Tym razem zabawa ma szanse się udać. Meteorolodzy zapowiadają, że w walentynkowy wieczór w Łomży będzie lekki mróz.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę