Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Łoś pod kołami samochodu

Główne zdjęcie
łoś

Kolejny łoś zginął na drodze w okolicy Łomży. Tym razem zwierze wtargnęło na jezdnie pod koła mazdy jadącej drogą nr 677 w okolicach miejscowości Jakać Dworna w gminie Śniadowo. Zderzenia łoś nie przeżył. Obrażeń doznały natomiast trzy osoby jadące w samochodzie. Jedna z nich została nawet przewieziona do szpitala, ale o opatrzeniu ran zwolniono ją do domu.

Łoś należy do największych żyjących na wolności zwierząt. Masa jego ciała waha się od 350 do nawet 500kg. Ulubione miejsce występowania łosia to tereny podmokłe i bagienne. Największe siedlisko łosia w Polsce znajduje się na biebrzańskich bagnach. Szacuje się że regionie żyje nawet koło 1,5 tysiąca tych zwierząt.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę