Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek w centrum Grajewa

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyna wypadku jaki nocą wydarzył się w centrum Grajewa. Około godziny 22.40, młoda – 20 letnia kobieta kierująca samochodem BMW, jadąca ul. Ełcką w kierunku Białegostoku wjechała wprost pod nadjeżdżającego ulicą Piłsudskiego TIR-a.

W wyniku zderzenia kierowca BMW, a także jadący w tym samochodzie trzy inne osoby i kierowca ciężarówki trafili do grajewskiego szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznali nie były groźne i po opatrzeniu ran czworo z nich zostało wróciło do domów. W szpitalu na obserwacji pozostał tylko 22 letni pasażer BMW.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę