Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża po obu stronach Narwi?

Główne zdjęcie
Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński

Granice miasta Łomży powinny się przesunąć obejmując nie tylko kilka wsi na terenie gminy Łomża, ale także Piątnicę i miejscowości z tamtej strony rzeki – uznali radni Łomży. Podczas dzisiejszej sesji radni zmienili projekt uchwały w sprawie konsultacji z mieszkańcami o poszerzeniu granic miasta. Z przedstawionej przez prezydenta propozycji wykreślono trzy wsie z gminy Łomża i dopisano Piątnicę Poduchowną i Włościańską, Kalinowo, Czarnocin i Marianowo.

Obrady były bardzo gorące. Na ten punkt sesji przyszło kilkudziesięciu mieszkańców wsi z gminy Łomża, którzy obawiali się wcielenia w granice administracyjne miasta.
W głosowaniu radni zdecydowali o wykreśleniu z planów "podboju" wsi Podgórze, Siemien Nadrzeczny i Siemień Rowy, których wcielenie niosłoby jak argumentowano - "zbyt duże obciążenia dla miasta".

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę