Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.zambrow.org

Potrącił dwóch chłopców i spowodował kolizję

Nietypowy rajd po Zambrowie i okolicy urządził sobie 41 letni Waldemar B mieszkaniec miejscowości Krajewo Korytki. W ciągu niespełna godziny potrącił dwóch chłopców, najpierw 14-latka, później 17-latka oraz spowodował kolizję z innym samochodem. Kilka godzin po spowodowaniu tych wypadków mężczyzna sam zgłosił się na policję. Wówczas miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wszystko wydarzyło się w sobotę wieczorem (26 stycznia) w Zambrowie i na drodze do miejscowości Krajewo Korytki. Około godziny 17.46 w sobotę w Zambrowie na ul. Wądołkowskiej kierujący samochodem Renault 18 Chamade, jadąc od strony Zambrowa w kierunku Wądołk, zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił 14-letniego chłopca, który szedł pieszo od Wądołk do Zambrowa. Chłopiec doznał złamania nogi i został przewieziony do szpitala w Białymstoku. Sprawca wypadku, nie udzielając pomocy potrąconemu chłopcu pojechał dalej.  Około 5-7 minut później w okolicach miejscowości Krajewo Korytki spowodował kolizję z samochodem Mitsubishi Galant po czym bez wyjaśniania oddalił się dalej w kierunku Krajewa. Jakby tego było mało, po drodze potrącił jeszcze jedną osobę - 17-letka który doznał powierzchownych otarć i stłuczeń. Waldemar B. Także i tym razem pojechał dalej swoim Renault aż do miejsca zamieszkania, gdzie pozostawił samochód i uciekł.

Jeszcze tego samego dnia około godz. 22.00 sprawca zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Na miejscu poddano go badaniu na zawartość alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 1,2 promila alkoholu. Policja dodatkowo zleciła również pobranie krwi. 41-letniego Waldemara B. natychmiast zatrzymano do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Zambrowie. O dalszych jego losach zadecyduje Sąd Rejonowy.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę