Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Szczęśliwy karambol opli na 61

O wielkim szczęściu mogą mówić kierowcy trzech opli, które w czwartek wieczorem uczestniczyły w wypadku w okolicach Bud Czarnockich, na drodze krajowej nr 61. Choć samochody zostały bardzo poważnie zniszczone kierowcy z karambolu wyszli praktycznie bez większych uszczerbków na zdrowiu.

Do wypadku doszło na odcinku pomiędzy Budami Czarnockimi a Cydzynem. Jadący od strony Łomży opel calibra usiłował wyprzedzić kolumnę ciężarówek. Zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu najpierw uderzył w tył jadącej w przeciwnym kierunku vectry, po czym czołowo zderzył się z kolejnym nadjeżdżającym samochodem tej samej marki.
W wyniku pierwszego zderzenia vectra straciła jedno koło, a jadący nią kierowca panowanie nad samochodem, który gwałtownie przejechał przez przeciwległy pas ruchu i uderzył w skarpę wysokiego rowu. W drugim, czołowym zderzeniu, oba ople praktycznie straciły przody.
Choć wszystko trwało zaledwie chwilę i wyglądało dramatycznie kierowcy tych trzech opli wyszli z tego karambolu niemalże bez szwanku.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę