Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pożar na Polowej

Około 30 osób musieli ewakuować nocą strażacy z kamienicy przy ulicy Polowej 65 w Łomży. Przed godziną 4.00 w jednym z jej mieszkań wybuchł pożar. Na szczęście bezpośrednio w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Co prawda starszą osobę pogotowie przewiozło do szpitala, ale jak wyjaśniają strażacy interwencja lekarzy była związana raczej z ogromnym stresem jaki ta osoba przeżyła niż z obrażeniami jakie mogła odnieść.

Pożar wybuchł w opuszczonym mieszkaniu w komunalnej kamienicy. Najprawdopodobniej przyczyną było zaprószenie ognia przez dzikich lokatorów. Dzięki szybkiej interwencji pożar nie zdołał się rozprzestrzenić na inne pomieszczenia kamienicy. Konieczną jednak była ewakuacja wszystkich lokatorów. Mogli oni wrócić do własnych mieszkań dopiero o ugaszeniu ognia i przewietrzeniu z dymów pomieszczeń.

Akcja ratownicza trwała ponad dwie godziny. Brało w niej udział 14 strażaków. Straty spowodowane przez pożar nie są duże. Strażacy wycenili je na 16 tys zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę