Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Mokry początek ferii

Figiel spłatany przez pogodę nieco pokrzyżował plany organizatorom imprezy o nazwie „Ferie na lodzie”. Na sztucznym lodowisku na Placu Niepodległości w Łomży miała odbyć się wielka rodzinna impreza. Póki co z okazji bezpłatnego ślizgania się w strugach deszczu korzysta niewielu...


W programie kilkugodzinnej (od 11.00 do 16.00) imprezy przewidziano pokazy m.in.: tańca na lodzie, przyrządzania deserów lodowych, gotowania i degustację specjałów z grilla, pokazy światło i cień, itp. Niestety temperatura powyżej zera, a przede wszystkim stosunkowo obfite opady deszczu skutecznie wystraszyły łomżan. W południe na tafli lodowiska, pokrytego kilkumilimetrowa warstwą wody, z przyjemności bezpłatnego ślizgania się korzystało raptem kilka osób. Równie niewiele kryło się pod parasolkami na placu wokół lodowiska.

„Ferie na lodzie” organizuje firma Echo Investment we współpracy z MDK-DŚT, MPGKiM oraz Urzędem Miejskim w Łomży.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę