Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śliski poranek

Wyjątkowo niebezpiecznie było o poranku na drogach regionu. Choć nawierzchnia jezdni była czarna, pokrywała ją cienka warstwa lodu, która skutecznie utrudniała jazdę. O tym jak bardzo przekonał się kierowca mercedesa sprintera, którzy przewoził 8 osób. W okolicach Podgórza na drodze krajowej nr 63 (Łomża - Zambrów), jego samochód wpadł w poślizg i dachował.


Na szczęście obyło się bez ofiar. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży tylko jedna osoba doznała lekkich ran.

Drogowcy podkreślają, że mróz pojawił się około godziny 5 rano. Wówczas też na drogach zrobiło się bardzo ślisko i wtedy też z baz wyjechały piaskarki, które jszcze pracują. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę