Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

W prokuraturze więcej i lepiej

Więcej spraw, lepsza efektywność i większa wartość zajętego mienia pochodzącego z przestępstw. Prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Łomży podsumowali swoją pracę w minionym roku. Od początku stycznia do końca grudnia wpłynęło do niej 3 901 spraw. To o 76 spraw więcej niż musieli rozpatrzyć rok wcześniej. W tym czasie z oskarżeń prokuratorskich osądzono 1202 osoby.

Jak podkreśla szef prokuratury Tomasz Wilk w miniony roku o kilka punktów procentowych poprawiła się efektywność pracy prokuratorów zatrudnionych w tutejszej Prokuraturze Rejonowej. Z każdych stu spraw aż 38 kończyło się skierowaniem do sądu aktu oskarżenia. Łącznie przez cały 2007 rok takich aktów było 1051. To o 50 niż rok wcześniej.
Realizując wytyczne Prokuratury Apelacyjnej aby sprawcę przestępstwa pozbawić korzyści pochodzących z tego przestępstwa łomżyńscy prokuratorzy coraz częściej sięgają także po środek zapobiegawczy w postaci zabezpieczenia majątkowego. Wartość  zajętego mienia w 2007 roku wyniosła bez mała milion złotych. To trzy więcej niż w roku ubiegłym.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę