Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Biznesmen wyłudził niemal 2 miliony złotych

Prawie 2 mln złotych wyłudził od skarbu państwa łomżyński przedsiębiorca Tadeusz K. unikając płacenia podatków. Tadeusz K. jest ojcem narzeczonego Edyty Górniak. Przedsiębiorczy łomżynianin Tadeusz K. nie płacąc podatku wyłudził od skarbu państwa prawie 2 miliony złotych. Od kilku lat zajmował się on dystrybucją paliw płynnych w całym kraju. Sprowadzał je w dużych ilościach m.in. z Ukrainy. Na trop jego niezgodnej z prawem działalności wpadli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledzcego w Białymstoku, którzy pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży - nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności związane ze sprawą.

Tadeusz K. został aresztowany na 3 miesiące, ale na skutek wniosku adwokata - środek zapobiegawczy zamieniono mu na dozór policji, kaucję w wysokości 50 tys. złotych oraz zakaz opuszczania kraju. Niewyklucza się w tej sprawie kolejnych aresztowań. Tadeusz K. jest ojcem narzeczonego Edyty Górniak.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę