Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Ćwiąkalski wymienia Luksa

Sławomir Luks nie będzie już Prokuratorem Apelacyjnym w Białymstoku. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zdecydował o jego odwołaniu. Luks odejdzie w środę 16 stycznia, a dzień później zwolniony przez niego fotel obejmie Andrzej Tańcula dotychczasowy zastępca Prokuratora Okręgowego w Suwałkach.

Sławomir Luks kierował białostocką Prokuraturą Apelacyjną od blisko trzech lat. Został powołany na to stanowisko jeszcze za czasów rządów SLD i przetrwał na tym stanowisku czasy kierowania resortem przez Zbigniewa Ziobrę z PiS.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę