Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Szkolna choinka z muzyką wprost z za więziennych krat

Muzyczny zespół złożony z więźniów Zakładu Karnego w Czerwony Borze przygrywał podczas zabawie karnawałowej zorganizowanej w szkole podstawowej nr.4 w Zambrowie. Była to już kolejna impreza przygotowana przez więźniów dla uczniów tej szkoły. Wcześniej osadzeni przygotowali program muzyczny na spotkanie wigilijne z dziećmi ze świetlicy socjoterapeutycznej podczas którego przekazali najbardziej potrzebującym dzieciom paczki świąteczne przygotowane przez osadzonych w ramach akcji „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”.

Podczas zabawy w szkolnej sali gimnastycznej bawili się uczniowie 1-3 zambrowskiej „czwórki”, a także ich rodzice. Od kolorowych, karnawałowych strojów kręciło się w głowie. Koncert w rytm parkietowych przebojów disco polo przeplatany był wspólnymi zabawami. Muzycy dedykowali kolejne utwory mamusiom, tatusiom co spotykało się z entuzjastycznym przyjęciem. Czas spędzony na wspólnej zabawie mijał szybko i po dwóch godzinach stery i wodzirejowanie przekazali w ręce DeeJay'a, by w poczuciu satysfakcji - potwierdzonej uśmiechami radości na twarzach wszystkich uczestników - wrócić do Zakładu.

ZK Czerwony Bór KO

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę