Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dokonali kilkunastu rozbojów - teraz odpowiedzą za to przed sądem

Łomżyńska policja zatrzymała trzech nastolatków z Jedwabnego, którzy od października ubiegłego roku napadali na mieszkańców Łomży. "Zostali złapani na gorącym uczynku"- mówi rzecznik prasowy łomżyńskiej policji Krzysztof Leończak. Ostatniego rozboju dokonali 5 stycznia na ul. Nowej - około godz. 6 rano napadli na 40 letnią mieszkankę Łomży i zabrali jej torebkę z dokumentami, w której było 600 zł. Jeden z napastników został zatrzymany w trakcie pościgu kilkaset metrów od miejsca napadu.

Podejrzani, w wieku od 17 do 19 lat działali zawsze w tym samym rejonie miasta. Dlatego policjanci skierowali w to miejsce więcej patroli. Napastnicy byli bardzo brutalni, prawie zawsze bili swoje ofiary. Trzej mieszkańcy Jedwabnego najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie tymczasowym. Grozi im od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę