Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o marznących opadach

Biuro Prognoz Meteorologicznych Białystok ostrzega przed możliwością wystąpienia marznących opadów deszczu lub mżawki powodujące gołoledź. Taka sytuacja będzie towarzyszyła nam dziś do wieczora, i może powtórzyć się także w kolejnych dniach. Spodziewane skutki to pogorszenie się warunków jazdy zwiększone ryzyko wypadków i kolizji.


Synoptycy ostrzegają również przed utrudnieniami w ruchu pieszym, a także uszkodzeniami drzewostanu i linii napowietrznych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę