Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zimno? Nocą mróz będzie jeszcze większy!

Główne zdjęcie
źródło: meteo.icm.edu.pl

Za nami najmroźniejsza noc tej zimy. Ta przed nami ma być jeszcze bardziej mroźna informują synoptycy z Biura Prognoz w Białymstoku. Miejscami temperatura powietrza może spaść nawet do minus 16 stopni Celsjusza. Odczucie mrozu potęguje silny wiatr. Temperatura odczuwalna dziś w Łomży wynosi około minus 20 st.C, a nocą spadnie o kolejne 5-6 stopni.


Niemniej jak przepowiadają synoptycy idzie ocieplenie. Już w niedzielę temperatura podskoczy od minus 4 – 5 st. C. Poza tym już w nocy z soboty na niedzielę zacznie padać śnieg. Opady mogą być dość intensywne, a silny wiatr, może powodować zamiecie śnieżne.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę