wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@

Rekordowa gimnazjalna kwesta

Już wiadomo, że podczas niedzielnej kwesty Noworoczny Dar Serca Nie przechodź obojętnie padł kolejny rekord. Gimnazjaliści uzbierali wyjątkowo dużo pieniędzy na leczenie swoich kolegów. Na koncie jest już ponad 51 tysięcy złotych, a w dalszym ciągu nie doliczono do tego kwoty, którą zebrano w Zambrowie.

kwestująca młodzież pod łomżyńską katedrą
kwestująca młodzież pod łomżyńską katedrą
Kwesta Noworoczny Dar Serca organizowana była już po raz dziewiąty. Przez całą niedzielę w Łomży, ale także w dwudziestu innych miasta, miasteczkach i wsiach gimnazjaliści zbierali pieniądze na pomoc swoim chorym i niepełnosprawnym kolegom. Ta zbiórka różni się od większości tego typu akcji. Tu zebrane pieniądze w całości trafiają bezpośrednio do chorych dzieci i nie ma żadnych kosztów operacyjnych...
W dotychczasowych edycjach zebrano ponad 240 tys zł które przeznaczono na wsparcie leczenia ponad 240 dzieci i kilku instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi.

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę