Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Z rowerem pod samochód

62- letni mężczyzna w stanie ciężkim trafił do łomżyńskiego szpitala. To ofiara wypadku, jaki wczoraj po południu wydarzył się w Śniadowie. Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku mężczyzna prowadząc rower nagle wbiegł na skrzyżowanie dróg wprost pod koła nadjeżdżającego passata.


W wyniku uderzenia 62-latek doznał bardzo poważnych urazów m.in. głowy. Został przewieziony do szpitala, gdzie natychmiast przeszedł operację. Jego stan określany jest jako ciężki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę