Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Na drogach coraz trudniej

Opady śniegu i śniegu z deszczem pogarszają się warunki jazdy na drogach regionu. Nie dość, że opady ograniczają widoczność, to przy spadającej temperaturze powietrza niebawem na drogach może zrobić się bardzo ślisko.

Zdaniem meteorologów opady śniegu i deszczu ze śniegiem będą się utrzymywał w Łomży mniej więcej do godziny 18.00. Później przestanie padać, ale za to chwyci mróz i ma szansę dojść jeszcze porywisty wiatr. To wszystko będzie powodowało, że na drogach w wielu miejscach mogą tworzyć się ślizgawki. Drogowcy już szykują się do posypywania miejsc szczególnie niebezpiecznych. Jak informują w łomżyńskim oddziale Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich samochody na drogi mają wyjechać zaraz po zaprzestaniu opadów.
Tymczasem synoptycy ostrzegają, że opady śniegu i śniegu z deszczem czekają nas także jutro. Jutro też rano i wieczorem czeka nas przejście temperatury przez granicę zera stopni Celsjusza, a co się z tym wiąże, na drogach będzie bardzo ślisko.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę