Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek we mgle

Nadmierna prędkość i nieuwaga była przyczyna wypadku, do którego doszło wieczorem w Łomży. Kierowca samochodu dostawczego marki peugeot boxer jadąc z nadmierna prędkością ulicą Szosa Zambrowska stracił panowanie nad samochodem i na skrzyżowaniu z ul. Księżnej Anny uderzył w tył znajdującego się tu osobowego audi.

W wypadku ucierpiał kierowca audi. 32-letni mężczyzna  z urazami kręgosłupa, głowy i klatki piersiowej trafił do łomżyńskiego szpitala.
Wieczorem warunki jazdy były bardzo trudne. W regionie utrzymywała się gęsta mgła. Policjanci podkreślają, że w takich warunkach nawet droga dobrze znana kierowcom może kryć  niebezpieczeństwa i dlatego należy zachować szczególną ostrożność.
Dodajmy, że jeden z kierowców tego wypadku to mieszkaniec Łomży, drugi pochodzi z Piątnicy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę