Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Słone kary za łamanie przydrożnych słupków

Grzywnami po 1200 złotych ukarał Sąd Rejonowy w Zambrowie trzech młodych mieszkańców tego miasta. To oni w niedziele nocą wracając do domów z baru w pobliżu miejscowości Sędziwuje wyłamywali plastikowe słupki znajdujące się wzdłuż drogi krajowej nr 8 i rzucali nimi m.in. na jezdnię. Zambrowianie zostali zatrzymani przez policję na gorącym uczynku. Jak się okazało wszyscy trzej byli pijani. Gdy tylko otrzeźwieli usłyszeli zarzutu, a następnego dnia za swój wybryk odpowiadali już przez sądem.

Ten biorąc pod uwagę zagrożenie jakie mogli spowodować na drodze każdego z nich ukarał grzywną w wysokości 1200 zł.

Zdarzenie jest o tyle bardziej przerażające, że tydzień wcześnie w pobliżu tego baru doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniosło troje młodych osób.
cz
pt, 19 października 2007 06:55
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2007 11:24:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę