Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Towarzyszyli(śmy) mu do końca

Główne zdjęcie
fot. um.lomza.pl

Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński, jego zastępca Krzysztof Choiński i przewodniczący Rady Miasta Łomża Wiesław Tadeusz Grzymała stanęli w warszawskiej archikatedrze św. Jana Chrzciciela przy trumnie ks. prałata Zdzisława Peszkowskiego We wtorek odbył się pogrzeb duchownego, który był Honorowym Obywatelem Łomży. Jego ciało zostało złożone w dolnej krypcie dla zasłużonych Polaków w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.


Honorowe Obywatelstwo Naszego Miasta, ks. prał. Zdzisław Peszkowski przyjął w czerwcu 2006 roku, podczas obchodów 588. rocznicy nadania Łomży praw miejskich.
- Kiedyś gdy księdzu Prymasowi (kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu – dop. red.) mówiono, że jest łomżyniakiem, to się z tego cieszył. I ja też się z tego bardzo cieszę, że nazwaliście mnie łomżyniakiem – mówi ks Peszkowski odbierając honorowe obywatelstwo Łomży.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę