Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Ciepło w mieście

Główne zdjęcie
fot. www.lsm.lomza.pl

W mieszkaniach powinno być już ciepło – zapewniają pracownicy łomżyńskiej Ciepłowni Miejskiej. O włączeniu ogrzewania zdecydowały zarządy wszystkich działających w mieście spółdzielni mieszkaniowych. Jeśli w którymś mieszkaniu jest jeszcze zimno to najprościej jest „odkręcić” zawory termostatyczne przy kaloryferach... A jeśli to nie pomoże trzeba zadzwonić do administracji osiedla – radzą ciepłownicy.


We wtorek do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży wpłynęły wnioski działających w mieście spółdzielni mieszkaniowych z prośbą o włączenie ogrzewania. Jak zapewniają pracownicy Ciepłowni Miejskiej jeszcze tego samego dnia wieczorem zostało uruchomione ogrzewanie w węzłacha cieplnych.
Niemniej jak się okazuje nie we wszystkich mieszkaniach grzejniki są już ciepłe. Czasami wystarczy tylko odkręcić znajdujący się obok kaloryfera zawór, a czasami konieczna jest regulacja na węzłach cieplnych – wyjaśniają pracownicy ciepłowni i radzą by w takim wypadku dzwonić do administracji osiedla.
210204100642.gif
cz
cz, 04 października 2007 13:45
Data ostatniej edycji: cz, 04 października 2007 14:30:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę