Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Zamykają Groblę

Główne zdjęcie
Most na Grobli Jednaczewskiej

Najprawdopodobniej od dziś nie będzie już możliwości przejazdu Groblą Jednaczewską przez Łomżyczkę, zarówno do w kierunku Jednaczewa, jak i Łomży. Związane jest to z planowanym rozpoczęciem rozbiórki istniejącej, znajdującej się w bardzo złym stanie technicznym, przeprawy mostowej i budową nowego mostu. Prace, a zarazem utrudnienia w ruchu, mają potrwać do 15 grudnia 2007r - podaje biuro prasowe ratusza.


Zakres planowanych robót obejmuje rozbiórkę istniejącego w ciągu Grobli Jednaczewskiej mostu na rzece Łomżyczka i budowę nowego, jednoprzęsłowego, stalowego mostu o 11-metrowej rozpiętości podporowej. Na nim ma się znajdować jezdnia szerokości 6 metrów o nawierzchni z betonu asfaltowego, prawostronny chodnik szerokości 2 metrów oraz lewostronny ciąg pieszy i ścieżka rowerowa o szerokości 3 metrów, wszystko z kostki brukowej. Ponadto przebudowane zostaną odcinki ulicy po obu stronach mostu o łącznej długości około 90 metrów. Jezdnia na tym odcinku zostanie poszerzona z 5 do 6 metrów.
Całość prac, wykonywana w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Nadnarwiański ciąg komunikacyjny”, ma kosztować prawie 1,5 mln zł.
cz
pon, 01 października 2007 06:04
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2007 06:45:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę