Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Głaz POdskakuje

Zarząd Krajowy Platformy Obywatelskiej dokonał zmian na listach tej partii w województwie podlaskim. Drugie miejsce na liście stracił Jarosław Dworzański, a dzięki czemu podskoczyło dziesięciu kolejnych kandydatów. W tej grupie jest także Maciej Głaz z Łomży. Jeszcze w niedzielę podczas oficjalnej prezentacji listy PO reprezentant Łomży był piąty, teraz jest czwarty.


Głaza na liście PO wyprzedzają Robert Tyszkiewicz – szef partii w województwie, Leszek Cieślik – burmistrz Augustowa i Mirosław Lech wójt Korycina.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę