Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Szybcy... i sfotografowani

Trzy razy szybciej niż mógł jechał rekordzista, którego wczoraj uchwycił fotoradar łomżyńskiej Straży Miejskiej. Na odcinku drogi, gdzie dozwolona prędkość wynosi 40 mk/h on osiągnął 124 km/h. W sumie podczas półtoragodzinnych kontroli na ulicy Poznańskiej ujawniono 42 kierujących z nadmierną prędkością, przy czym aby zostać uwiecznionym na fotoradarowym zdjęciu przekroczenie to musiało być większe niż 21 km/h ponad dopuszczalną na tej ulicy prędkość.


Wśród 42 sfotografowanych samochodów i ich kierowców jest także osiem samochodów ciężarowych. To przede wszystkim ze względu na nie i potworny hałas, który doskwiera mieszkańcom okolicznych domów wprowadzono na Poznańskiej ograniczenie prędkości do 40 km/h.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę