Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

31. rocznica konsekracji biskupiej biskupa Tadeusza Zawistowskiego

29 czerwca 1973 roku Ojciec Święty Paweł VI w Bazylice Św. Piotra na Watykanie konsekrował na biskupa ks Tadeusza Zawistowskiego z Łomży. Wówczas 43 letni ksiądz półtora miesiąca wcześniej został mianowany Biskupem Pomocniczym Łomżyński.


Bp Tadeusz Zawistowski urodził się 16 stycznia 1930 roku w Sztabinie (obecnie diecezja ełcka); 3 lipca 1955 roku wyświęcony na kapłana przez J.E. Ks. Biskupa Czesława Falkowskiego;

Zawołanie biskupie "Laus Deo - Pax hominibus".

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę