Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

108 litrów krwi oddali mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej w minionym tygodniu w specjalnym ambulansie.

Oprócz Łomży odwiedził on m.in. Grajewo, Kolno, Zambrów, Czyżew i Ciechanowiec. Krew oddało 240 osób. Niestety, problemy zdrowotne lub stałe przyjmowanie leków zdyskwalifikowało kolejna trzydziestkę chętnych. Wśród tych, którzy oddali po 450 ml krwi byli przede wszystkim ludzie młodzi, przed trzydziestym rokiem życia, w tym – po raz pierwszy w tak dużej liczbie – młode panie.

 Jak powiedziała Anna Ogrodnik – Wycik, kierownik łomżyńskiego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ambulans do pobierania krwi z pewnością wróci do miast Ziemi Łomżyńskiej, niewykluczone, że jeszcze w tym roku. Ale krew można oddawać także na co dzień - w Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Zgłaszać się można od 7.30 do 13.30, a w pierwszą środę miesiąca do 17:30.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę