poniedziałek, 18 listopada 2019 napisz DONOS@

Komunikat końcowy VI turnieju szachowego Z CYKLU V EDYCJI ŁOMŻYŃSKIEJ LiGI szkolnej

Turniej rozegrano 19.06.2004r. w I LO w Łomży ul. Bernatowicza 4. W zawodach uczestniczyło 74 zawodników z 25 szkół, rywalizowano w 8 kategoriach wiekowych: D-20 (dziewczęta do 20 lat), D-15 (dziewczęta do 15 lat), D-12 (dziewczęta do 12 lat), D-10 (dziewczęta do 10 lat), C-20 (chłopcy do 20 lat), C-15 (chłopcy do 15 lat), C-12 (chłopcy do 12 lat) i C-10 (chłopcy do 10 lat). Zwycięzcy każdej kategorii otrzymali upominki ufundowane przez UKS ŻAK przy ZS Ogólnokształcących Nr 1 w Łomży. Wyróżnieni zostali także najmłodsi uczestnicy turnieju:7- letnia Joanna Filipkowska ze Szczuczyna oraz Piotr Śliwowski z Dąbrówki Kościelnej i Marek Sokołowski z Kolna.

Prowadzono również klasyfikację drużynową szkół, do której zaliczano punkty zdobyte przez trzech najlepszych zawodników, w tym minimum jednej zawodniczki. Przy równej ilości punktów o miejscu szkoły decydował wyżej sklasyfikowany zawodnik. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund (3 rundy po 10 min i 6 rund po 15 min dla zawodnika).
W poszczególnych kategoriach medalowe miejsca zajęli:

Dziewczęta do 20 lat:
1.Anna Kaszuba - 6,0 pkt. – II LO Łomża
2.Kinga Lewiarz - 5,0 pkt. – III LO Łomża
3.Ewelina Misiukanis - 4,5 pkt. - ZS Ekonomicznych

Dziewczęta do 15 lat:
1. Martyna Filipkowska - 5,5 pkt. – PG Szczuczyn
2. Anna Żebrowska - 4,5 pkt. – PG Śniadowo
3. Aleksandra Zajkowska - 4,5 pkt. – SP 9 Łomża

Dziewczęta do 12 lat:
1. Olga Filipkowska - 4,5 pkt. – SP Szczuczyn
2. Joanna Bajno - 4,5 pkt. – SP 1 Kolno
3. Fira Idrysli - 4,0 pkt. – SP 9 Łomża

Dziewczęta do 10 lat:
1. Adela Lewiarz - 6,0 pkt. – SP Piątnica
2. Malwina Tyl - 4,0 pkt. – SP 9 Łomża
3. Joanna Filipkowska - 3,5 pkt. – SP Szczuczyn

Chłopcy do 20 lat:
1. Rafał Pluszczewicz - 8,5 pkt. – PG nr 8 Białystok
2. Robert Grochowski - 7,0 pkt. – NKJO Łomża
3. Akadiusz Gadomski - 6,5 pkt. – ZS Ekonomicznych Łomża

Chłopcy do 15 lat:
1. Piotr Lewiarz - 8,0 pkt. – PG Piątnica
2. Tomasz Komarowski - 6,0 pkt. – SP nr 9 Łomża
3. Przemysław Bajno - 5,5 pkt. – PG Kolno

Chłopcy do 12 lat:
1. Miłosz Tyl - 6,5 pkt. – SP nr 9 Łomża
2. Piotr Białczak - 6,5 pkt. – SP nr 10 Ostrołęka
3. Krzysztof Zajkowski - 5,0 pkt. – SP nr 9 Łomża


Chłopcy do 10 lat:
1. Piotr Śliwowski - 5,5 pkt. - SP Dąbrówka Kośc.
2. Mateusz Soczyński - 5,0 pkt. – SP nr 10 Ostrołęka
3. Paweł Piekutowski - 4,0 pkt. – SP Dąbrówka Kośc.


Wyniki drużynowe szkół :

1.II LO w Łomży – 18,0 pkt.
( Mariusz Sakowski – 6,0 pkt., Łukasz Skrodzki – 6,0 pkt. i Anna Kaszuba – 6,0 pkt.)

2.SP nr 9 w Łomży – 17,0 pkt.
(Miłosz Tyl – 6,5 pkt., Tomasz Komarowski – 6,0 pkt. i Aleksandra Zajkowska – 4,5 pkt.)

3.ZS Ekonomicznych – 16,0 pkt.
( Arkadiusz Gadomski – 6,5 pkt., Krzysztof Domitrz – 5,0 pkt. i Ewelina Misiukanis – 4,5 pkt.)

4.PG w Śniadowie – 16,0 pkt.
( Rafał Żebrowski – 6,0 pkt., Jacek Krajewski – 5,5 pkt. i Anna Żebrowska – 4,5 pkt.)

5.I LO w Łomży – 15,5 pkt.
( Kamil Przestrzelski – 6,0 pkt., Kamil Nowik – 5,5 pkt. i Paulina Pogorzelska – 4,0 pkt.)

6.PG Piątnica - 15,0 pkt.
( Piotr Lewiarz – 8,0 pkt., Grzegorz Sakowski – 4,0 pkt. i Weronika Śmiarowska – 3,0 pkt. )

7.III LO w Łomży – 15,0 pkt.
( Kinga Lewiarz – 5,0 pkt., Damian Lewiarz – 6,0 pkt. i Ewa Liżewska – 4,0 pkt.)

8.SP 10 Ostrołęka – 14,5 pkt.
( Piotr Białczak – 6,5 pkt., Mateusz Soczyński – 5,0 pkt. i Paulina Jurzak – 3,0 pkt.)

9.PG nr 6 w Łomży – 14,5 pkt.
( Adrian Piwko – 6,0 pkt., Paweł Tyl – 5,5 pkt. i Zuzanna Kaczyńska – 3,0 pkt.)

10. SP Dąbrówka Kośc. – 13,5 pkt.
( Piotr Śliwowski – 5,5 pkt., Paweł Piekutowski– 4,0 – pkt. i Aneta Jakubowska – 4,0 pkt.)

11. SP Piątnica - 12,5 pkt.
( Bartosz Lewiarz – 4,5 pkt., Adela Lewiarz – 6,0 pkt. i Michał Sakowski – 2,0 pkt.)

12. SP nr 7 Łomża - 11,0 pkt.
( Tomasz Świderski – 4,0 pkt., Paweł Salamoński – 4,0 pkt. i Kamila Świderska – 3,0 pkt.)

13. SP nr 2 Kolno – 9,0 pkt.
( Michał Duda – 5,0 pkt., Emilia Żubrowska – 4,0 – pkt.)

14. SP nr 1 Kolno - 8,5 pkt.
( Marek Sokołowski – 4,0 pkt. i Joanna Bajno – 4,5 pkt.)

15. SP Szczuczyn – 8,0 pkt.
( Olga Filipkowska – 4,5 pkt. i Joanna Filipkowska – 3,5 pkt.)


Sędzia - Sławomir Sobociński, LO – 485

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę