Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Konkursy

• 14 października został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny „Nocą w lesie” zorganizowany przez Muzeum Przyrody w Drozdowie. Nagrodę w kategorii klas IV-VI zdobyła Ania Łapińska, w kategorii kl. I-III Ewelina Sienkiewicz, wyróżnienie otrzymała Natalia Witczak. • W Gminnym Konkursie Plastycznym „Świat wokół Nas – Moja miejscowość” nagrody i wyróżnienia zdobyły: Ania Łapińska kl. V, Zuzia Krzeczkowska i Klaudia Kulawczyk kl. II. • Talent plastyczny naszych uczniów został również doceniony w Międzyszkolnym Konkursie „Jesień – pora wesoła i kolorowa”, gdzie III miejsce zajęła Beata Chilińska z kl. VI. Wszystkie prace powstały na Kole Plastycznym. • Sukcesem uczniów kl. VI zakończył się Gminny Konkurs „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”. Beata Chilińska i Marcin Szymański zajęli ex aequo I miejsce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę