Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Jubileusz 75-lecia istnienia szkoły – 13 września 2006 r.

zz pon, 04 czerwca 2007 18:50

Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają w sercach, czas je jedynie porządkuje, czasem dodaje blasku, często czyni jeszcze piękniejszymi, a dźwięk szkolnego dzwonka wywołuje je ponownie z mroków pamięci. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część swojego życia. Środa – 13 września 2006 r. była dla Szkoły Podstawowej im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie dniem szczególnym – obchodziliśmy 75-lecia jej istnienia.

Działalność Szkolnego Koła „Caritas”

zz pon, 04 czerwca 2007 18:56

Celem działalności „Caritasu” jest zaspokajanie duchowych i społecznych potrzeb dzieci i młodzieży, uwrażliwianie ich na ludzką biedę i cierpienie oraz podejmowanie różnego rodzaju akcji opartych na wolontariacie. Koło rozpoczęło pracę 15 lutego 2006 roku, wkrótce będzie więc obchodziło urodziny. W krótkim czasie wpisało się pozytywnie w szkolny krajobraz. Koło ma swoją maskotkę, którą jest zając o imieniu Dobroduszek.

Szkolne wydarzenia w telegraficznym skrócie

zz pon, 04 czerwca 2007 18:57

• 4 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny.

Konkursy

zz pon, 04 czerwca 2007 19:00

• 14 października został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny „Nocą w lesie” zorganizowany przez Muzeum Przyrody w Drozdowie. Nagrodę w kategorii klas IV-VI zdobyła Ania Łapińska, w kategorii kl. I-III Ewelina Sienkiewicz, wyróżnienie otrzymała Natalia Witczak. • W Gminnym Konkursie Plastycznym „Świat wokół Nas – Moja miejscowość” nagrody i wyróżnienia zdobyły: Ania Łapińska kl. V, Zuzia Krzeczkowska i Klaudia Kulawczyk kl. II. • Talent plastyczny naszych uczniów został również doceniony w Międzyszkolnym Konkursie „Jesień – pora wesoła i kolorowa”, gdzie III miejsce zajęła Beata Chilińska z kl. VI. Wszystkie prace powstały na Kole Plastycznym. • Sukcesem uczniów kl. VI zakończył się Gminny Konkurs „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”. Beata Chilińska i Marcin Szymański zajęli ex aequo I miejsce.

Sukcesy sportowe

zz pon, 04 czerwca 2007 19:01

• Mistrzostwa Gminy w Szachach – chłopcy – I, dziewczęta – II miejsce; (awans do szczebla powiatowego) • Mistrzostwa Gminy w Unihokeju – II miejsca chłopcy i dziewczęta • Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej – I miejsca chłopcy i dziewczęta • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej – III miejsce dziewczęta; VII miejsce chłopcy

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę