Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szkolne wydarzenia w telegraficznym skrócie

• 4 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny.

 Powitaliśmy nowych nauczycieli - panie: Edytę Chilińską i Liliannę Bukowską oraz pana Zbigniewa Zacharczyka. Mamy nadzieję, że praca w naszej szkole przyniesie im satysfakcję i zadowolenie.

·        Tegoroczna akcja „Sprzątania świata” przebiegała pod hasłem „Pomóżmy Ziemi”. Jak co roku, aktywnie włączyliśmy się w porządkowanie najbliższej okolicy.

·        13 października uczniowie złożyli życzenia nauczycielom. Koło Teatralne zaprezentowało program „Właśnie leci kabarecik”.

·        10 listopada uroczystym montażem poetycko-muzycznym uczciliśmy 88 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Jak zawsze przy tej okazji, członkowie Koła Teatralnego potrafili wprowadzić widzów w refleksyjno-patriotyczny nastrój.

·        Zdecydowanie inna atmosfera panowała 30 listopada, w andrzejkowy wieczór. Uczniowie kl. V z wychowawcą zorganizowali dyskotekę połączoną z tradycyjnymi wróżbami.

·        6 grudnia pojawiła się w szkole choinka stanowiąca zapowiedź zbliżających się świąt. Uczniowie spotkali się na apelu przygotowanym przez SU. Poznali historię życia św. Mikołaja, wzięli udział w quizie, otrzymali słodkie niespodzianki.

·        Koniec grudnia to już tradycyjnie czas szkolnej wigilii, wprowadzającej nas w magiczny okres Bożego Narodzenia. Jasełka, kolędy, łamanie się opłatkiem, wspólne spożywanie wigilijnych potraw przygotowanych przez rodziców tworzą już od lat niepowtarzalny klimat. 

·        Świetną zabawę choinkową zapewnili natomiast uczniom aktorzy zaprzyjaźnionego Teatru Co Nieco. Tym razem motywem przewodnim choinki były tradycje i zwyczaje ludowe, stąd hasło „Hej, na ludowo”. Przez ponad dwie godziny dzieci bawiły się pod profesjonalnym okiem mistrzów sztuki teatralnej. Nikt się nie nudził i nie podpierał ścian. Aktorzy zadbali o zabawne konkursy i quizy, a Św. Mikołaj przyniósł grzecznym dzieciom prezenty. Myślę, że taka formuła choinki sprawdza się i jest godna polecenia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę